Gate: Jieitai Kanochi nite, Kaku Tatakaeri 2nd Season
[Sub English]Adguard Premium 2.11.81 Final [.APK][Android]

Adguard Premium 2.11.81 Final [.APK][Android]

Adguard to aplikacja, która ochrania użytkowania systemu Android przed szkodliwymi stronami, a także pozwala na zaoszczędzenie transferu z pakietu komórkowego poprzez usuwanie reklam zawartych na stronach. Program swoim działaniem może przypominać popularnego Adblocka Plus, jest to przeniesienie na platformę mobilną funkcji dostępnej do desktopowych przeglądarek w formie dodatku.
Więcej
Komentarze: 0 Wyświetleń: 1 823

  Edytował: fperson  Wczoraj, 13:13  Powód Edycji: nowa wersja 


MX Player Pro 1.9.19 [.APK][Android]

MX Player Pro 1.9.19 [.APK][Android]

Potężny odtwarzacz filmów z zaawansowanym wsparciem sprzętowym i znakomitą obsługą napisów.
Więcej
Komentarze: 0 Wyświetleń: 50
Solid Explorer 2.4.0 Full + Plugins [.APK][Android]

Solid Explorer 2.4.0 Full + Plugins [.APK][Android]

Solid Explorer to najnowsza wersja polskiego, rozbudowany manager plików dla Androida. Najnowsza jego odsłona wprowadza zupełnie przeprojektowany interfejs zgodny z założeniami Material Design, system dodatków, a także wsparcie dla większej liczby chmur do przechowywania plików. Menadżer nadal charakteryzuje się wieloma rozbudowanymi opcjami i możliwościami personalizacji.
Więcej
Komentarze: 0 Wyświetleń: 42
Avira Antivirus Security Pro 5.2.3 Build 4228 [.APK][Android]

Avira Antivirus Security Pro 5.2.3 Build 4228 [.APK][Android]

Istnieje wiele aplikacji do ochrony urządzeń, ale tylko kilka z nich wyróżnia się w tym względzie tak, jak Avira Antivirus Security… Ta aplikacja jest polecana wszystkim użytkownikom, którzy zdają sobie sprawę z tego, jak ważna jest ochrona bezpieczeństwa.
Więcej
Komentarze: 0 Wyświetleń: 274

  Edytował: fperson  9-04-2018, 11:25  Powód Edycji: nowa wersja 


FBReader Premium 2.8.10 [.APK][Android]

FBReader Premium 2.8.10 [.APK][Android]

FBReader to rozbudowany czytnik ebooków przeznaczony dla kilku różnych platform w tym mobilnych. Poza sporą listą wspieranych formatów oraz źródeł, jedną z jego głównych zalet jest możliwość synchronizacji biblioteki i postępu czytania za pomocą chmury. Przy pierwszym uruchomieniu aplikacji wita nas krótki samouczkiem. Już w tym momencie da się dostrzec, że choć większość interfejsu przetłumaczono na język polski, to w programie znajdziemy też komunikaty w języku angielskim. Wśród wspieranych formatów FBReadera znajdziemy: ePub, azw3, fb2, RTF, doc, html, a także inne dodawana za pomocą wtyczek (jak np. PDF).
Więcej
Komentarze: 0 Wyświetleń: 255

  Edytował: fperson  7-04-2018, 22:27  Powód Edycji: nowa wersja 


JetAudio HD Music Player Plus 9.3.0 [.APK][Android]

JetAudio HD Music Player Plus 9.3.0 [.APK][Android]

Multimedialna aplikacja na Androida. Odtwarza prawie każdy rodzaj plików muzycznych.Masz ( . Wav , . Mp3 , . Ogg , . FLAC . M4A, . RPP . TTA , . Wv , . APE, . Mod . SPX i więcej) ,to ta aplikacja zapewnia dźwięk bardzo wysokiej jakości z różnymi efektami i ulepszeniami , takimi jak Reverb , X-Bass . Multimedialna aplikacja na Androida,audio,odtwarzacz plików, różnorodna grafika.
Więcej
Komentarze: 0 Wyświetleń: 410

  Edytował: fperson  7-04-2018, 12:17  Powód Edycji: nowa wersja 


ElectroDroid Pro 4.5 Build 4502 [.APK][Android]

ElectroDroid Pro 4.5 Build 4502 [.APK][Android]

ElectroDroid jest bardzo rozbudowaną aplikacją, która przyda się każdemu zajmującemu się tworzeniem układów elektronicznych i nie tylko. Zastosowanie dla niej może znaleźć każdy od hobbysty elektronika, po ucznia/studenta aż do profesjonalisty. Większość czynności nie wymaga połączenia z siecią, dzięki czemu jest idealna, gdy zajdzie nagła potrzeba obliczenia lub sprawdzenia danych z dziedziny fizyki i elektroniki.
Więcej
Komentarze: 0 Wyświetleń: 166

  Edytował: fperson  6-04-2018, 10:48  Powód Edycji: nowa wersja 


YoWindow Weather 2.5.23 [.APK][Android]

YoWindow Weather 2.5.23 [.APK][Android]

YoWindow to unikalna i wyjątkowa aplikacja pogodowa. Magią YoWindow jest ruchomy krajobraz pokazujący bieżącą pogodę. Na przykład, jeśli teraz pada deszcz to pada on również w aplikacji YoWindow. W YoWindow zachód i wschód słońca pojawia się dokładnie tym samym czasie, jak w rzeczywistości. Ale wielką zaletą jest to, że można przewinąć czas do przodu. Wystarczy przesunąć ekran i widać, jak pogoda zmieni się w ciągu dnia.
Więcej
Komentarze: 0 Wyświetleń: 346

  Edytował: fperson  2-04-2018, 13:09  Powód Edycji: nowa wersja 


Alarm Clock Xtreme & Timer Pro 5.9.3 [.APK][Android]

Alarm Clock Xtreme & Timer Pro 5.9.3 [.APK][Android]

Budzik Xtreme budzi Cię łagodnie ulubioną muzyką i nie pozwala się przypadkowo wyłączyć. TERAZ ze śledzeniem snu! Nasz inteligentny budzik obsługuje funkcje zapobiegające zbyt długiej drzemce i pomaga wstać z łóżka. Ma także wbudowany czasomierz, stoper oraz zupełnie nową funkcję śledzenia snu.
Więcej
Komentarze: 0 Wyświetleń: 203

  Edytował: fperson  2-04-2018, 01:53  Powód Edycji: nowa wersja 


RAR for Android Premium 5.60 build 52 Final [.APK][Android]

RAR for Android Premium 5.60 build 52 Final [.APK][Android]

Aplikacja RAR for Android to aplikacja stworzona przez firmę RarLab, producenta bardzo znanej i popularnej aplikacji WinRAR dla komputerów i systemu Windows. Podobnie jak swój pierwowzór, pozwala ona na tworzenie archiwów oraz ich rozpakowanie.
Więcej
Komentarze: 0 Wyświetleń: 226

  Edytował: fperson  1-04-2018, 18:39  Powód Edycji: nowa wersja 
Poprzednia NAstępna

Super-Warez.eu

Uwaga! Żaden z plików nie znajduje się na serwerze. Administracja nie ponosi odpowiedzialności za materiały publikowane przez użytkowników. Serwis udostępnia jedynie informację na temat plików (opis, nazwa release, dane techniczne itp.) oraz odnośniki do serwisów na których znajdują się materiały (turbobit.net, putlocker.com itp.). Wszelkie roszczenia prawne należy kierować do serwisów zamieszczających materiały.

stat4u